Printed Materials

Number of items: 264

Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország c. dal kottája és verse Rózsavölgyi: Szálljon a dal, szóljon a muzsika c. sorozatában. 4p.
13297.

1 000 HUF
Vegyes térkép, útikönyv, menetrend és egyéb nyomtatvány tétel: Tájékoztató a Dunakanyar közlekedéséről. Vasút, HÉV, hajó, rév, autóbusz. 1974/75. 143p Térkép melléklettel a Duna-kanyar közlekedési hálózatáról, 39x26 cm. + Magyar Természetbarát Szövetség: Országos kék-túra útvonala, 1973. 63p. (2 példány) + Országos Egyéni Bajnokság, Bánkút. Térkép. Kiadja a Magyar Tájékozódási Futó Szövetség. 1973. 27x30 cm. + Szirtes-tető (Pilis). Térkép. Kiadja a Magyar Tájékozódási Futó Szövetség. 1973. 33x25 cm. + Erdei torna pálya, Normafa. 20p + Budapest guide. Térkép külföldi turistáknak. Bp., 1962, Kartográfiai Vállalat. + Witold H. Paryski: Tatry Wysokie. 1, 3, 5, 6, 8, 13 + Turistatérképek: Budai hegység, Bükk hegység, Bakony, Mecsek, Pilis turistatérképek, 1956-63 körül, részben megviselt állapotban stb.
13299.

3 000 HUF
Wittman Rezső (Gatto Nero, 1889-1972): 14 db politikus karikatúrája: Churchill, Hitler, Horthy, Mussolini, Gandhi, Sztójay, Beneš, Goebbels, Göring stb., színes ofszet, egy album lapjai, lap szélén tűzött kötés hiányának nyomai, foltos 25×17,5 cm
13300.

1 000 HUF
9
3 db Pif francia nyelvű újság + Wayne D. Overholser: Sheriff ohne Stern
13301.

800 HUF
Piazza della Rotonda modern nyomat üvegezett keretben, 20×28 cm
13302.

2 000 HUF
4 db üres, kitöltetlen halálozási értesítő
13303.

1 000 HUF
Vegyes régi, Írország témájú nyomat tétel, 3 db: Street in Galway, Approach to Killarney, Old Weir Bridge -Killarney, W.H. Bartlett-G. K. Richardson, 20x16 cm
13304.

1 000 HUF
Magyarságtudomány. Eckhardt Sándor közreműködésével szerkeszti Ortutay Gyula. II. évf., 1. szám. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval.
13305.

1 600 HUF
Borsodi Sörgyár nyomat, farost,részben színezett, kopásokkal, hátoldala foltos, 45x34 cm
13306.

1 400 HUF
,,Vae Victis!, Trianonnal kapcsolatos tétel, egybekötve, egykorú félvászon-kötésben egybekötve,- - felirattal a gerincén:  156. számú törvényjavaslat az Észak amerikai Egyesült Államokkal, a Brit Birodalommal, Franciaországgal, Olaszországgal és Japánnal, továbbá Belgiummal, Kínával, Kubával, Görögországgal, Nikaraguával, Panamával, Lengyelországgal, Portugáliával, Romániával, a Szerb-Horvát-Szlovén Állammal, Sziámmal és Cseh-Szlovákországgal 1920. évi június hó 4. napján a Trianonban kötött békeszerződés becikkelyezéséről, magyar és francia nyelven, két lapon javítás nyomaival, címlap nélkül, 327 p.  cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete, a hátsó borítót bekötötték, 150+2 p. 1929 Egy halálra ítélt nemzet - A nation sentenced to death - Una nazione condannata a morire. Bp., 1929., Magyarság, (Fővárosi Nyomda Rt.), nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, háromhasábos, angol-olasz-magyar nyelvű szöveggel, a borító Márton Ferenc, a címlap Jeges Ernő munkája, az elülső borítót az elülső kötéstábla belsejére kasírozták, a tartalomjegyzéket a hátsó kötéstáblára kasírozták, a hátsó borító hiányzik, betiltott: szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta szellemű, antidemokratikus és szovjetellenes sajtótermékek listáján, 160 p.
13307.

,,Vae Victis!", Trianonnal kapcsolatos tétel, egybekötve, egykorú félvászon-kötésben egybekötve,- - felirattal a gerincén: 156. számú törvényjavaslat az Észak amerikai Egyesült Államokkal, a Brit Birodalommal, Franciaországgal, Olaszországgal és Japánnal, továbbá Belgiummal, Kínával, Kubával, Görögországgal, Nikaraguával, Panamával, Lengyelországgal, Portugáliával, Romániával, a Szerb-Horvát-Szlovén Állammal, Sziámmal és Cseh-Szlovákországgal 1920. évi június hó 4. napján a Trianonban kötött békeszerződés becikkelyezéséről, magyar és francia nyelven, két lapon javítás nyomaival, címlap nélkül, 327 p. cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete, a hátsó borítót bekötötték, 150+2 p. 1929 Egy halálra ítélt nemzet - A nation sentenced to death - Una nazione condannata a morire. Bp., 1929., Magyarság, (Fővárosi Nyomda Rt.), nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, háromhasábos, angol-olasz-magyar nyelvű szöveggel, a borító Márton Ferenc, a címlap Jeges Ernő munkája, az elülső borítót az elülső kötéstábla belsejére kasírozták, a tartalomjegyzéket a hátsó kötéstáblára kasírozták, a hátsó borító hiányzik, betiltott: szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott "fasiszta szellemű, antidemokratikus és szovjetellenes sajtótermékek" listáján, 160 p.

5 000 HUF
20 db régi szentkép és 2 db képeslap, változó állapotban
13308.

1 000 HUF
Menzel jelzéssel: Körbe-körbe, színes nyomat, papír, foltos, 43×30,5 cm
13309.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF