Vegyes térkép, útikönyv, menetrend és egyéb nyomtatvány tétel: Tájékoztató a Dunakanyar közlekedéséről. Vasút, HÉV, hajó, rév, autóbusz. 1974/75. 143p Térkép melléklettel a Duna-kanyar közlekedési hálózatáról, 39x26 cm. + Magyar Természetbarát Szövetség: Országos kék-túra útvonala, 1973. 63p. (2 példány) + Országos Egyéni Bajnokság, Bánkút. Térkép. Kiadja a Magyar Tájékozódási Futó Szövetség. 1973. 27x30 cm. + Szirtes-tető (Pilis). Térkép. Kiadja a Magyar Tájékozódási Futó Szövetség. 1973. 33x25 cm. + Erdei torna pálya, Normafa. 20p + Budapest guide. Térkép külföldi turistáknak. Bp., 1962, Kartográfiai Vállalat. + Witold H. Paryski: Tatry Wysokie. 1, 3, 5, 6, 8, 13 + Turistatérképek: Budai hegység, Bükk hegység, Bakony, Mecsek, Pilis turistatérképek, 1956-63 körül, részben megviselt állapotban stb.
Vegyes régi, Írország témájú nyomat tétel, 3 db: Street in Galway, Approach to Killarney, Old Weir Bridge -Killarney, W.H. Bartlett-G. K. Richardson, 20x16 cm
,,Vae Victis!", Trianonnal kapcsolatos tétel, egybekötve, egykorú félvászon-kötésben egybekötve,- - felirattal a gerincén:
156. számú törvényjavaslat az Észak amerikai Egyesült Államokkal, a Brit Birodalommal, Franciaországgal, Olaszországgal és Japánnal, továbbá Belgiummal, Kínával, Kubával, Görögországgal, Nikaraguával, Panamával, Lengyelországgal, Portugáliával, Romániával, a Szerb-Horvát-Szlovén Állammal, Sziámmal és Cseh-Szlovákországgal 1920. évi június hó 4. napján a Trianonban kötött békeszerződés becikkelyezéséről, magyar és francia nyelven, két lapon javítás nyomaival, címlap nélkül, 327 p.
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete, a hátsó borítót bekötötték, 150+2 p.
1929 Egy halálra ítélt nemzet - A nation sentenced to death - Una nazione condannata a morire. Bp., 1929., Magyarság, (Fővárosi Nyomda Rt.), nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, háromhasábos, angol-olasz-magyar nyelvű szöveggel, a borító Márton Ferenc, a címlap Jeges Ernő munkája, az elülső borítót az elülső kötéstábla belsejére kasírozták, a tartalomjegyzéket a hátsó kötéstáblára kasírozták, a hátsó borító hiányzik, betiltott: szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott "fasiszta szellemű, antidemokratikus és szovjetellenes sajtótermékek" listáján, 160 p.