18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Zsolnay virágmintás porcelán készlet, 31db-os, kínáló tállal, tányérokkal, csészékkel, aljakkal, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, csorbával, az egyik csésze pótolt