11159. 373. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
800 HUF
9
0 HUF
Aquincumi csésze és hozzátartozó alj, matricás, apró kopásokkal, jelzett, m: 4,5 cm, d: 10,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit