11975. 373. Closed Online auction Photo
2 000 HUF
10
0 HUF
cca 1970 Czakó László (?-?) pécsi fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, kasírozva, szélén kopásnyomok, 39,2x27,5 cm
Photo of the item taken by : ekb