10055. 373. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Erdélyi jelzéssel: Esztergom homlokzat / Épület, 2 db rézkarc, papír, jelzettek, paszpartuban, 17,5×22,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván