Number of items: 333

Aba jelzéssel: Aktok. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 35,5×47,5 cm
10000.

7 000 HUF
21,21
22,88
Hammer price:
16 000 HUF
Almási jelzéssel: Cirkusz. Olaj, farost, 44x57 cm
10001.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
24,24
26,14
  Add to cart
  Remove
Almásy László (?-): Rabbi. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (39/295). 15,5x9,5 cm
10002.

3 000 HUF
9,09
9,80
Hammer price:
3 000 HUF
Anna jelzéssel: Arcok a múltból. Akril, papír, 50×64 cm
10003.

Available
8 000 HUF
24,24
26,14
  Add to cart
  Remove
Bakallár József (1940-2013): Anyaság, 1978 körül. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 5,5×5,5 cm. Hozzá tartozik a soroksári képzőművész, Bakallár József gépelt, autográf aláírásával ellátott levele 1978-ból. A Neue Zeitung újságírójának címezve, amelyben megköszöni a róla írt cikket és kéri, hogy azokat használhassa fel külföldi kiállításai alkalmával. Eredeti kézzel címzett borítékkal.
10004.

6 000 HUF
18,18
19,61
Hammer price:
7 500 HUF
Balla jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült keretben. 24×34 cm
10005.

Available
7 000 HUF
21,21
22,88
  Add to cart
  Remove
Banki (?) László jelzéssel: Női arckép. Kréta, papír, 31×26 cm
10006.

Available
1 000 HUF
3,03
3,27
  Add to cart
  Remove
Bánsági András (1934-1993): A Nagyságos Fejedelem (II. Rákóczi Ferenc). Linómetszet, papír, jelzett, díszes üvegezett keretben, 28×22,5 cm
10007.

4 000 HUF
12,12
13,07
11
Hammer price:
6 500 HUF
Baranyi László (?- ): Villon illusztráció II., rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/3), paszpartuban, 36×24 cm
10008.

1 400 HUF
4,24
4,58
Hammer price:
1 400 HUF
Barcsay jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Filctoll, papír, lap bal sarka sérült, 34,5x48 cm
10009.

4 000 HUF
12,12
13,07
18
Hammer price:
17 000 HUF
Barcsay jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, farost, fa keretben. 24,5x38 cm
10010.

8 000 HUF
24,24
26,14
36
Hammer price:
65 000 HUF
Barsi Béla (1872-1913): Libapásztorlány. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült keretben, hátoldalán Dragila Antalné pécsi képkeretező régi címkéjével, 51×70,5 cm
10011.

26 000 HUF
78,79
84,97
Hammer price:
28 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.