10525.
373. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
Össz. 4 db ex libris, különféle technikák, papír, részben papírra kasírozva, 3 db jelzett a dúcon, 9,5×6,5 és 15,5x7 cm közötti méretekben