Ex libris - small-graphics

Number of items: 32

4 db erotikus ex libris klf technikákkal
10500.

2 000 HUF
6,06
6,54
Hammer price:
2 200 HUF
3 db ex libris síelés témában
10501.

3 db ex libris síelés témában

2 000 HUF
6,06
6,54
Hammer price:
2 000 HUF
Bánszki Tamás (1892-1971): 4 db alkalmi kisgrafika, 1940-42 körül, részben II. világháborús katonai ábrázolással. Klisényomat, papír, jelzett, hátoldalán ragasztás nyomaival, 10×6,5 és 10x8 cm közötti méretben
10502.

1 400 HUF
4,24
4,58
Hammer price:
1 600 HUF
Gara Arnold (1882-1929): Ex Libris Siklossy László. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 9×6 cm
10503.

2 000 HUF
6,06
6,54
Hammer price:
2 200 HUF
2 db külföldi ex libris: Ex libris Xavier Monsalvatje, ismeretlen jelzéssel, színes fametszet, 1912 + Alfredo Baruffi (1873-1948): Ex libris Gina Budan (szecessziós kisgrafika), klisényomat, papír, jelzett a klisén, 5,5×5,5 és 8x4cm
10504.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 000 HUF
Weiss Antal (?-?): Mérei Emil könyve. Klisényomat, papír, jelzett a klisén, 3,5×3,5 cm
10505.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 400 HUF
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ex libris Kaffka Margit. Klisé, papír, jelzett és datált a klisén (Sassy 1906), 4,5x8 cm
10506.

2 000 HUF
6,06
6,54
13
Hammer price:
6 000 HUF
Valér Erik (?-?): Férfi portré. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján ismeretlen írással, 9,5 x 6 cm
10507.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 000 HUF
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Dr. Holl Jenő (1909). Klisényomat, papír, jelzett a metszeten, 8 x 5 cm
10508.

2 000 HUF
6,06
6,54
Hammer price:
2 000 HUF
SD jelzéssel: Havas tér karácsonyfával. Linómetszet, papír, 11×14 cm
10509.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
800 HUF
2,42
2,61
  Add to cart
  Remove
Össz. 7 db kisgrafika és ex libris, többek közt. Gerhard Heilman: Bücherzeichen Otto Brinckmann (szecessziós ex libris). Különféle technikák, papír, egy paszpartuban, 2x2 és 9,5x6 cm közötti méretben
10510.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
3 200 HUF
Biczó Tamás: Vívók, klisé papír, jelzés nélkül, 8×8 cm
10511.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hammer price:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.