Engravings

Number of items: 35

cca 1880-1890 Zágráb (Zagreb/Agram) látképe fejléces levélpapíron, Zágráb, Leopold Hartman, litográfia Leipzig, Danckert & Schwarze, metszet: 8x20 cm, papír: 26x22 cm. Ritka!/ cca 1880-1890 View of Zagreb (Agram/Zágráb), letter paper, Zagreb, Leopold Hartman, litography, Leipzig, Danckert & Schwarze, engraving: 8x20 cm, paper: 26x22 cm. Rare!
11000.

10 000 HUF
30,30
32,68
Hammer price:
11 000 HUF
cca 1830 gróf Fekete János (1741-1803) generális litografált portréja 13x18 cm
11001.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
12,12
13,07
  Add to cart
  Remove
Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm
11002.

Available
3 000 HUF
9,09
9,80
  Add to cart
  Remove
Fiumei papírgyárat ábrázoló, újságból kivágott Stuhlmüller-féle acélmetszet, félig leragasztott paszpartuban, 13x17 cm
11003.

1 200 HUF
3,64
3,92
Hammer price:
1 200 HUF
Albert Henry Payne (1812-1902): St: Peters, Rom, Leipzig-Dresen Englischen Kunstanstalt, acélmetszet, kissé foltos, egyik sarka hajtott, 19x27 cm, George Goodwin Kilburne (1839 - 1924): In the Borghese Gardens, Cassell Petter&Galpin, acélmetszet, enyhén foltos, 22x28,5 cm; cca 1860 St. Clemente, Rome, litográfia, Eduard Hölzel, Wien, közte foltos, 15×22 cm
11004.

Albert Henry Payne (1812-1902): St: Peter's, Rom, Leipzig-Dresen Englischen Kunstanstalt, acélmetszet, kissé foltos, egyik sarka hajtott, 19x27 cm, George Goodwin Kilburne (1839 - 1924): In the Borghese Gardens, Cassell Petter&Galpin, acélmetszet, enyhén foltos, 22x28,5 cm; cca 1860 St. Clemente, Rome, litográfia, Eduard Hölzel, Wien, közte foltos, 15×22 cm

1 200 HUF
3,64
3,92
Hammer price:
1 200 HUF
4 db, külföldi városokat ábrázoló acélmetszet félig leragasztott paszpartuban, 10,5x16 és 13x15,5 cm között.
11005.

Available
2 400 HUF
7,27
7,84
  Add to cart
  Remove
Gróf nádasdi és fogarasföldi Nádasdy Ferenc (1708-1783): császári-királyi tábornagy (k.k. Feldmarschall), horvát bán litografált portréja 14x21cm Üvegezett keretben / Count Franz Nadasdy Croatian Ban
11006.

5 000 HUF
15,15
16,34
Hammer price:
5 000 HUF
Széki Teleki Domokos gróf (1773-1798) utazó, útirajzíró, mineralógus, költő, királyi táblai ülnök litografált portréja. 9x12 cm Üvegezett keretben
11007.

Available
6 000 HUF
18,18
19,61
  Add to cart
  Remove
1863 Balogh Laszló Anna Színes litográfia. 11x16 cm Üvegezett keretben
11008.

Available
3 000 HUF
9,09
9,80
  Add to cart
  Remove
11009.

Available
3 000 HUF
9,09
9,80
  Add to cart
  Remove
11010.

Available
4 000 HUF
12,12
13,07
  Add to cart
  Remove
cca 1840 Goethe rézmetszetű portréja. 12x17 cm paszpartuban
11011.

1 200 HUF
3,64
3,92
Hammer price:
1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.