Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 349

Kiss Nagy András (1930-1997) DN Kodály Zoltán / Háry János Br emlékérem ÁPV tokban magyar és német nyelvű tájékoztatóval (60mm) T:1-
30620.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem ÁPV tokban magyar és német nyelvű tájékoztatóval (60mm) T:1-

1 200 HUF
Kocsisné Gerencsér Anna (1911-2003) 1942. Elődeink nyomában - Istenért - Hazáért / Esztergomi Érseki R.K. Tanítóképző - 1842-1942 sárgarézzel bevont Al emlékérem (49mm) T:2 ph.
30621.

Kocsisné Gerencsér Anna (1911-2003) 1942. "Elődeink nyomában - Istenért - Hazáért / Esztergomi Érseki R.K. Tanítóképző - 1842-1942" sárgarézzel bevont Al emlékérem (49mm) T:2 ph.

1 800 HUF
Kósa István (1953-) DN Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója 1920-1944 / 140 éve született a megcsonkított és kifosztott ország újjászervezője Ag emlékérem, díszdobozban, tanúsítvánnyal (140g/0.999/64mm) T:1,1- (eredetileg PP) patina, fo.
30622.

Kósa István (1953-) DN "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója 1920-1944 / 140 éve született a megcsonkított és kifosztott ország újjászervezője" Ag emlékérem, díszdobozban, tanúsítvánnyal (140g/0.999/64mm) T:1,1- (eredetileg PP) patina, fo.

50 000 HUF
135,14
147,06
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF Br emlékérem (55,5mm/65,14g) T:2 ph. / Hungary 1912. MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF Br commemorative medallion. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (55,5mm/65,14g) C:XF edge error HP 2315.
30623.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" Br emlékérem (55,5mm/65,14g) T:2 ph. / Hungary 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" Br commemorative medallion. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (55,5mm/65,14g) C:XF edge error HP 2315.

5 000 HUF
Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom Ag emlékérem kapszulában (36,09g/0.835/42,5mm) T:1(PP) patina
30624.

Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" Ag emlékérem kapszulában (36,09g/0.835/42,5mm) T:1(PP) patina

4 600 HUF
12,43
13,53
Lantos Györgyi (1953-) 1988. MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István Br emlékérem (42mm) T:1,1-
30625.

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" Br emlékérem (42mm) T:1,1-

1 200 HUF
Lantos Györgyi (1953-) 1990. MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,26g/0.835/42,5mm) T:PP
30626.

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,26g/0.835/42,5mm) T:PP

4 800 HUF
12,97
14,12
Lantos Györgyi (1953-) A Főiskola fennállásának 30. évfordulójára / Fleischmann Rudolf Br emlékérem eredeti tokban kis patina (79mm) T:2
30627.

Lantos Györgyi (1953-) "A Főiskola fennállásának 30. évfordulójára / Fleischmann Rudolf" Br emlékérem eredeti tokban kis patina (79mm) T:2

3 600 HUF
9,73
10,59
Lapis András (1942- ) 1973. Alsótiszavidéki Vizügyi Igazgatóság - Szeged kétoldalas Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (83mm) T:1-
30628.

Lapis András (1942- ) 1973. "Alsótiszavidéki Vizügyi Igazgatóság - Szeged" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (83mm) T:1-

4 800 HUF
12,97
14,12
Lapis András (1942-) 1974 MÉE Szegedi csoport - Juhász Gyula gyűjtőklub 1969-1974 Br emlékérem (42,5mm) T:1
30629.

Lapis András (1942-) 1974 "MÉE Szegedi csoport - Juhász Gyula gyűjtőklub 1969-1974" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Lapis András (1942-) 1987. MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József Ag és Br emlékérem pár (35,76g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo SF7
30630.

Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag és Br emlékérem pár (35,76g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo SF7

6 000 HUF
Lapis András (1942- ) 1989. Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Magyar Szemorvos Társaság Vándorgyűlése - Szeged 1989 Br és Ag emlékérem pár, peremen SZG jelzéssel (35,54/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina  Adamo SG19
30631.

Lapis András (1942- ) 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Magyar Szemorvos Társaság Vándorgyűlése - Szeged 1989" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,54/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina Adamo SG19

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF