Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 349

Berán Lajos (1882-1943) 1912. Idősebb Chorin Ferenc Br emlékplakett (59x43mm) T:2 HP 1153.
30500.

Berán Lajos (1882-1943) 1912. "Idősebb Chorin Ferenc" Br emlékplakett (59x43mm) T:2 HP 1153.

6 500 HUF
17,57
19,12
Berán Lajos (1882-1943) 1914. ÉBERSZ KÁROLYNAK A M. KIR. FÖLDMIVELÉSÜGYI MINISTERIUM SZÁMVEVŐSÉGE Br emlékérem (60mm) T:1- HP 1159
30501.

Berán Lajos (1882-1943) 1914. "ÉBERSZ KÁROLYNAK A M. KIR. FÖLDMIVELÉSÜGYI MINISTERIUM SZÁMVEVŐSÉGE" Br emlékérem (60mm) T:1- HP 1159

4 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1920. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club) az Atlétikai Klub I. világháborús halottjai emlékére kiadott, kétoldalas, vert Br emlékérem (92,40g/58mm) T:1- ph. / Hungary 1920. DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club) double-sided struck Br commemorative medallion issued for the fallen members of the Athletic Club in World War I. Sign.: Lajos Berán (92,40g/58mm) C:AU edge error  HP 1400.
30502.

Berán Lajos (1882-1943) 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" az Atlétikai Klub I. világháborús halottjai emlékére kiadott, kétoldalas, vert Br emlékérem (92,40g/58mm) T:1- ph. / Hungary 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" double-sided struck Br commemorative medallion issued for the fallen members of the Athletic Club in World War I. Sign.: Lajos Berán (92,40g/58mm) C:AU edge error HP 1400.

20 000 HUF
54,05
58,82
30503.

1 600 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Dr. Springer Ferenc emlékére - Ferenc Városi Torna Club Br emlékérem (57mm) T:2 karc, több ph.
30504.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Dr. Springer Ferenc emlékére - Ferenc Városi Torna Club" Br emlékérem (57mm) T:2 karc, több ph.

5 000 HUF
Berán Nándor (1889-1965) ~1930. Orsz. Frontharcos Szöv. Autó- és Motorsport Osztálya / Hősök V. csillagtúrája Br plakett, Budapest Döbrentei u. 2. gyártói jelzéssel (41x73mm) T:2- peremhibák, karcok
30505.

Berán Nándor (1889-1965) ~1930. "Orsz. Frontharcos Szöv. Autó- és Motorsport Osztálya / Hősök V. csillagtúrája" Br plakett, "Budapest Döbrentei u. 2." gyártói jelzéssel (41x73mm) T:2- peremhibák, karcok

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1931. BUDAPESTI EMLÉK Br emlékérem sérült ÁPV tokban (79mm) T:2
30506.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "BUDAPESTI EMLÉK" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (79mm) T:2

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1931. BUDAPESTI EMLÉK Br emlékérem (79mm) T:1-
30507.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "BUDAPESTI EMLÉK" Br emlékérem (79mm) T:1-

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ-Nemzeti Munkahét kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.
30508.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.

3 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1982. Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11. ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1
30509.

Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1982. Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11. ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (38,70g/0.835/42,5mm) T:1 patina Adamo KE25
30510.

5 000 HUF
30511.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF