15001.
373. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
13
Balogh János: Munkács-vár története. Eredeti adatok alapján, jótékony célokra összeállítá: - -. Szerzői kiadás [Munkács,1910.,"Kárpát"-ny.], 3-490+6 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal,224-241. oldalak között pótolt, kézzel másolt oldalakkal. Ritka!