Books: Travelling, Local History

Number of items: 121

Dr. Juhász Árpád, Dr. Gál Éva: Budaer Bergland. Színes illusztrációkkal. Bp., é.n., Kunstverlag. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15024.

800 HUF
Deutsche Demokratische Republik. Leipzig, 1967, VEB F.A. Brockhaus. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
15025.

800 HUF
Szabó Barnabás, Rózsa Gyula: A Felvidék Pozsonytól Kassáig. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadó kartonált papírkötés, jó állapotban.
15026.

1 400 HUF
Marosi László: China. Nyíregyháza, 2008., Nyírségi Nyomda. Angol és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15027.

1 400 HUF
15028.

6 000 HUF
Rózsa György: tt nyújt az élet örömet, fájdalmat, tövist és rózsákat: Kőrössy Albert Kálmán és a Munkácsy utcai gimnázium. Bp., 2014. Pauker. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval.
15029.

Rózsa György: tt nyújt az élet örömet, fájdalmat, tövist és rózsákat": Kőrössy Albert Kálmán és a Munkácsy utcai gimnázium. Bp., 2014. Pauker. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval.

2 000 HUF
Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet kiadása. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Kissé laza fűzéssel.
15030.

1 000 HUF
Kiss József: Pécs és a Mecsek részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok 8. Budapest, 1926, Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv- és Térképkiadó Rt., 88 p.+3 kihajtható melléklettel. (2 térkép, és 1 panoráma kép.) Kiadói kopottas papírkötésben.
15031.

1 200 HUF
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. II.-V. kötetek. Bp., [1936-1937], Franklin. Kissé kopott vászonkötésben, néhány nagyon kevés foltos lappal, V. kötet néhány kevés lapja kijár, III kötet kötése megtört és térképe hiányzik, II. kötet térképe ragasztott.
15032.

2 000 HUF
Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 7 db: Beke György: Magyar gondok Erdélyben, Bp, 1990, Magvető; Nagy Pál (szerk.): Erős várunk - kollégiumi emlékkönyv, Marosvásárhely, 1993, Custos kiadó; Botlik József: Erdély tíz tételben (1918-1940), Szombathely, 1988, szerzői kiadás; Bálint István János - Szabó T. Ádám (szerk.): Erdélyi református templomok és tornyok. Transylvania képeskönyvek. Reprint. Bp, 1989, Polygon Könyvkiadó.; Száraz György: Erdély múltjáról, jelenidőben. Bp, 1988, Magvető.; Erdélyi egyházaink évszázadai. RMSZ Zsebkönyvek. Bukarest, 1992, Transil Rt.; Zakariás G. Sándor (szerk.): Az Erdélyi Férfiak Egyesületének évkönyve 1928-1933. Bp, 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói, enyhén kopottas papírkötésben, felvágatlan. A könyvek közül némelyik ajándékozói bejegyzéssel rendelkezik.
15033.

3 000 HUF
Fucskár Ágnes - Fucskár József Attila: Erdély felejthetetlen barangolás Temesvártól Brassóig. H.n., 2017, Alexandra. Kiadói kartonált papír kötés, kiadói védőborítóban, szép állapotban.
15034.

2 000 HUF
Sády Erzsébet (szerk.): Egyszer volt... Győr vármegye és Győr szabad királyi város 1848-1920. H.n., 2013, Editor 21 kiadó, 672 p. Kiadói kartonálásban.
15035.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF