https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 61

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról. Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15617.

Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról. Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
12 000 HUF
36,36
EUR
,
39,22
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Anatolij Bukrejev- G. Weston Dewalt: Hegyi őrület. Az 1996-os Mount Everest-i tragédia más szemszögből. Ford.: Ifj.: Vitray Tamás. Bp.,2002,Park. Színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15618.

Anatolij Bukrejev- G. Weston Dewalt: Hegyi őrület. Az 1996-os Mount Everest-i tragédia más szemszögből. Ford.: Ifj.: Vitray Tamás. Bp.,2002,Park. Színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,80
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Sombardier, Pascal: Dolomitok. Nem csak hegymászóknak. Ford.: Szilágyi Nóra. hn., 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15619.

Sombardier, Pascal: Dolomitok. Nem csak hegymászóknak. Ford.: Szilágyi Nóra. hn., 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
9,09
EUR
,
9,80
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
3 000 HUF
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium, 179 p. +7 tábla. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, a gerinc részben hiányos, egy hiányzó képtáblával.  1942-es angol nyelvű ajándékozási sorokkal Pista Bácsinak. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának névbejegyzésével.
15620.

Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium, 179 p. +7 tábla. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, a gerinc részben hiányos, egy hiányzó képtáblával. 1942-es angol nyelvű ajándékozási sorokkal "Pista Bácsinak". Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának névbejegyzésével.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,54
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.
15621.

Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,06
EUR
,
6,54
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség 1924-2014. H.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15622.

Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség 1924-2014. H.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,85
EUR
,
5,23
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
1 600 HUF
Rózsaligeti László: Magyar olimpiai lexikon 1896-2002. 2004, Helikon. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.
15623.

Rózsaligeti László: Magyar olimpiai lexikon 1896-2002. 2004, Helikon. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
5,45
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Weglárz Iván: Rendőrségi Sportalmanach. Bp., ORFK OKI. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15624.

Weglárz Iván: Rendőrségi Sportalmanach. Bp., ORFK OKI. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
4,24
EUR
,
4,58
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
1 400 HUF
Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
15625.

Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,85
EUR
,
5,23
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben.  A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és egy azonosítatlan aláírással. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
15626.

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben. A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és egy azonosítatlan aláírással. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
20 000 HUF
60,61
EUR
,
65,36
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Feleki László: Tizenhat nap. Bp., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben.
15627.

Feleki László: Tizenhat nap. Bp., 1953, Szépirodalmi. Félvászon kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
800 HUF
2,42
EUR
,
2,61
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
15628.

Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 800 HUF
14,55
EUR
,
15,69
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment