2 800 HUF
Havas Károly: Az inkvizíció története. Bp., 1927, Rozsnyai Károly, 504 p. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos szennylapokkal, de belül jó állapotban.