17198.
373. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta Irodalmi Rt. Kiadói kopott, aranyozott félvászon kötésben, borítótól elvált.