Books: History

Number of items: 108

Lázár István: Una Storia Illustrata dUngheria. Bp.,1993,Corvina. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült hátsó kötéstáblával.
15773.

800 HUF
Száva Péter (szerk.):Magyarország felszabadítása. Tanulmányok hazánk felszabadításának történetéből. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
15774.

800 HUF
Kosály Márta (szerk.): Magyarország 25 év tükrében. Bp., 1970, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
15775.

800 HUF
Estók János: Királynék Könyve. Bp., 2000, Helikon. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.
15776.

1 600 HUF
15777.

2 400 HUF
15778.

2 400 HUF
16503.

2 800 HUF
7,57
8,24
16504.

4 000 HUF
16512.

1 000 HUF
16514.

1 400 HUF
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16516.

800 HUF
16517.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF