Books: History

Number of items: 108

A magyar művelődés története. I. köt. Szerk.: Lukács György. A könyv fametszetű díszeit Reiter László tervezte. Bp., é.n., Pantheon, 678 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, sérült borítóban, ajándékozói bejegyzéssel
15761.

2 800 HUF
7,57
8,24
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Hornyánszky. Számos illusztrációval. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, két hiányzó képtáblával.
15762.

1 600 HUF
Zdeněk V. Spinar: Élet az ember előtt. Az élővilág kialakulásának és fejlődésének lebilincselő története 162 színes illusztrációval. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói félvászon kötés, papír védőborító nélkül. Laza fűzéssel, foltos borítóval és gerinccel.
15763.

800 HUF
30 db a Népszerű Történelem könyvsorozatból: A Titanic pusztulása; A lord és a korona; A manchesteri mártírok; Tolmács voltam Teheránban, Az osztrák tragédia, stb. Kötetenként változó állapotban.
15764.

2 800 HUF
7,57
8,24
Robin McKie: Emberré válás. Fejezetek az emberi evolúció történetéből. Ford.: Klupács Flóra. Pécs,2007,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15765.

800 HUF
Sub Minervae Nationis Praesidio. Tanulmányok a nemzeti kultúra kérdésköréből Németh Lajos 60. születésnapjára. Bp., 1989., ELTE-ELTE Művészettörténeti Tanszék. Kiadói papírkötésben.
15766.

800 HUF
Ígéretek sodrásában. A Medgyessy-kormány első éve. Szerk.: Gazsó Tibor, Giró-Szász András, Stumpf István. Bp., 2003., Századvég. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődéssel.
15767.

800 HUF
Szelényi Károly: Ungarn. Bp., 1990, Officina Nova. 3. Kiadás. Színes fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15768.

800 HUF
Thomas L. Friedman: És még lapos a Föld. Ford.: Bozai Ágota. HVG Könyvek. Bp.,2006,HVG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15769.

2 000 HUF
Antalóczy Zoltán: A XX. század végjátéka. Bp., 2000., Kalangya Kkt. - Ring Alapítvány. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15770.

1 200 HUF
Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Ford.: Kákosy László. Bp.,1967.,Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15771.

800 HUF
Nyelvünk a reformkorban. (Tanulmánygyűjtemény.) Szerk.: Pais Dezső. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Megjelent 1700 példányban.
15772.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF