Books: Architecture, Art

Number of items: 136

Barabás-Gilyén: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
16672.

800 HUF
Kovács Éva: A Mátyás-kálvária. Bp., Helikon Kiadó, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
16673.

1 000 HUF
A képzőművészetek iskolája 1-2. Főszerk.:Pásztói Margit. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1976-1977. Félvászon-kötés.
16674.

1 000 HUF
Lendvai Ernő: Bartók költői világa. Bp., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.
16675.

1 000 HUF
Makovecz Imre: Corvina Műterem. Bp., 1980, Corvina. Kiadói papírkötés.
16676.

800 HUF
16677.

800 HUF
Maler und Werk sorozat 8 kötete: Böcklin, Courbet, Runge (2db), Richter (2db), Sisley, Leibl. VEB Verlag der Kunst, Dresden, 1975-1979. Kiadói papírkötés. Német nyelvűek.
16678.

1 000 HUF
5 db művészeti témájú könyv és katalógus: Csontváry-emlékkönyv. Válogatás Csontváry Kosztka Tivadar írásaiból és a Csontváry-irodalomból. [Budapest], 1984, Corvina.; Hetényi Ágnes - Bognár Tünde (szerk.): Vígh Tamás. H.n., 2007, dr. Bodó Sándor.; Kovács Ida (szerk.): Herczeg Klára. H.n., 1996, Láng Kiadó Rt., Bodó Művész Szalon katalógus, ajándékozói bejegyzéssel; A keleti művészet Romániában. Bukarest, 1963, Meridiane Könyvkiadó.
16679.

2 000 HUF
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc sérült, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
16680.

1 200 HUF
Gajdó-Korniss-Szegő: Színházkutatás - Nagymező utca 22-24. Bp, 1998, Thália Színház. Kiadói papírkötésben, szép állapotban, számozott példány: 74
16681.

2 400 HUF
G. Oprescu: Grigorescu. Bukarest, 1963, Meridiane Könyvkiadó, 180 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
16682.

800 HUF
Vegyes nagy képzőművészeti kiállítási katalógus tétel: Derkovits, MNG, 1965, összeragadt lapokkal. Lesenyei Márta, 1962, firkált. Studio 72, ismeretlen által dedikált, firkált, Id. Szabó István, MNG, 1978. Máriási (Masznyik) Iván, 1982. IV. Magyar Képzőművészeti kiállítás, Műcsarnok, 1953. Vilt Tibor, 1986, Székesfehérvár, válogatott bibliográfiával mellékletként, ajándékozási sorokkal. Ujházi Péter, 1986, Székesfehérvár, műtárgyjegyzékkel mellékletként, ajándékozási sorokkal. Schmal Károly, Vigadó Galéria, 1997, 2 db. stb.
16683.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF