Books: Architecture, Art

Number of items: 136

Castiglione László - Római művészet. Bp., Corvina, 1971. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16660.

800 HUF
Nikolaus Pevsner: Az európai építészet története. Nyugat-Európa a X. századtól a XX. századig. Bp., 1974, Corvina. Második kiadás. Kiadói vászonkötés, védőborító nélkül, sérült gerinccel.
16661.

800 HUF
Richard Friedenthal: Leonardo. Életrajz képekben. Fordította:G. Beke Margit. Bp., 1975, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16662.

800 HUF
Csáki Judit: Alföldi színháza. Öt nemzeti év. Bp., 2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16663.

800 HUF
N. Akimov: Színház és látomás. Bp., 1967, Színháztudományi Intézet-Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
16664.

800 HUF
Borsos Béla: A magyar üvegművesség. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőfóliában, a hiányzó papírborító egy részét a borítóra kasírozták, volt könyvtári példány.
16665.

1 400 HUF
Kuno Mittelstädt: Dürer. A művészet világa. Ford.: Harmath Anikó. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16666.

800 HUF
Castiglione László - Római művészet. Bp., Corvina, 1971. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
16667.

1 000 HUF
Nagy Sándor - Dombó. Újvidék, Forum Könyvkiadó, 1974. Kiadói kartonált papírkötés.
16668.

1 000 HUF
Prokop Péter: Fügefám alól. Bp., Budapesti Művészetbarátok Egyesülete, 1989. Kiadói papírkötés.
16669.

1 000 HUF
Borzák Tibor: Szembeszélő. Kecskemét, 2010, BT-Press Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, borító enyhén szakadt, de jó állapotban, a szerző által dedikálva.
16670.

2 000 HUF
16671.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF