20 000 HUF
17
1803 Bécs, Jacob Schulz jelzett arany zsebóra. (9K) sérült zománc számlap, javításra szoruló szerkezet, hozzá több méretű órakulcs. / 1803 Vienna, Jacob Schulz gold pocket watch, marked. Enameled dial, with damage, mechanics needs repair. d:4,6 cm.