11892.
373. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
1 600 HUF
1986 Népszínház, béremelésről szóló iratok különböző zenészek és tánckari tagok részére, össz. 17 db. Mindegyiken Miszlay István (1930-2005) Jászai Mari-díjas magyar rendező, a színház igazgatójának autográf aláírásával, többségén a színház bélyegzőjével és a tagok aláírásával. Részben kopottas, foltos