19122. 372. Closed Online auction Jewellery
3 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) zománcozott óra, sérült számlappal, hiányzó felhúzóval, jelzett, nem jár, d: 3 cm, bruttó: 21,3 g
Photo of the item taken by : karap_norbert