Books: Travelling, Local History

Number of items: 207

Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Bp., én.,Stádium. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
15048.

1 000 HUF
Dr. Kol Erzsébet: Tiszaparttól Alaszkáig. Bp., 1940, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XII+327 p.+XLVIII t. Térképekkel, egészoldalas fekete-fehér fotókkal, színes műmelléklettel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban .
15049.

1 200 HUF
James Harpur- Jennifer Westwood: Legendák földjén. Ford.: B. Szűcs Margit. Bp., 1994., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15050.

800 HUF
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé sérült műanyag védőfóliában, lapéleken kis foltokkal. 1870-es reprint kiadás.
15051.

2 000 HUF
14
Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15052.

800 HUF
Pilinyi Péter-Sarkady Sándor: Józsefvárosi kódex. Bp.,2000., Quint. Kiadói bársony-kötés.
15053.

800 HUF
Edmund Kupiecki: Warszawa. Krajobraz I Architektura. Varsó, 1964., Arkady. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
15054.

800 HUF
15055.

800 HUF
Tanulmányok Pápa város történetéből a kezdetektől 1970-ig. Szerk.: Kubinyi András. Pápa, 1994, Pápa Város Önkormányzata, 679+4+79-96 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15056.

800 HUF
Rausz József: Mélykúti beszélgetések. Dedikált! Mélykút, 2009. Kiadói kartonált papírkötésben
15057.

1 600 HUF
15058.

1 600 HUF
15059.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF