1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla, az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. 6 egészoldalas illusztrációval. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kopott, szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.