Csongrádi Jenő: Új magyar cserkészkönyv. Cserkészélet fiúknak-lányoknak. I. kötet. A könyv a magyar cserkészszövetség próbaszabályzatának figyelembevételével készült. H.n., 1991, Regnum Marianum. Kézirat gyanánt belső használatra. Könyvkereskedelmi forgalomba nem hozható. Gazdagon illusztrált. Kiadói kopott papírkötésben. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bélyegzőjével az előzéklapon. Foltos.