2 800 HUF
Hollóházi porcelán 4 db, "Promontor Bitter Aperitif","Promontor Vörös Aperitif", "Márka Vermouth Dry", "Márka Vermouth", kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, dugó hiányokkal, fa tartóban, a tartón kopott "Középmagyarországi Pincegazdaság Budafok" felirattal, 6x7 cmx4, 39x4 cm