11112. 371. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF
0 HUF
Herendi porcelán vadnyúl pár, kézzel festett, jelzett az alán, Vastagh Éva (1900-1942) szobrászművész terve, jelzett a talpán, fülénél sérült, m: 13 cm, h: 13 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert