Number of items: 110

Zsolnay szív alakú porcelán dobozka, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, 7x7 cm, m: 5 cm
11155.

3 000 HUF
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. Komplett.
11156.

14 000 HUF
37,84
41,18
Zsolnay mini kulacs, fehér mázas porcelán, jelzett, apró gyári repedéssel, m: 7,5 cm
11157.

800 HUF
Zsolnay kis porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
11158.

1 000 HUF
2 db porcelán szószos tál, egyik Zsolnay, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, lepattanással
11159.

2 800 HUF
7,57
8,24
Hollóházi porcelán 4 db, Promontor Bitter Aperitif,Promontor Vörös Aperitif, Márka Vermouth Dry, Márka Vermouth, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, dugó hiányokkal, fa tartóban, a tartón kopott Középmagyarországi Pincegazdaság Budafok felirattal, 6x7 cmx4, 39x4 cm
11160.

Hollóházi porcelán 4 db, "Promontor Bitter Aperitif","Promontor Vörös Aperitif", "Márka Vermouth Dry", "Márka Vermouth", kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, dugó hiányokkal, fa tartóban, a tartón kopott "Középmagyarországi Pincegazdaság Budafok" felirattal, 6x7 cmx4, 39x4 cm

2 800 HUF
7,57
8,24
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással az ujjainál, m: 13 cm
11161.

1 600 HUF
Antik Hollóházi porcelán cukortartó d: 14 cm Kézzel festett, lepattanásokkal.
11162.

3 000 HUF
Hollóházi porcelán Aladdin, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11163.

2 000 HUF
Hollóházi porcelán asztali szett, díszdobozban Idegenforgalmi Propaganda Kiadóvállalat felirattal. Jelzett, hibátlan.
11164.

1 000 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, matricás, jelzett, hátoldalán OTP logóval, kopásnyomokkal, d: 24 cm
11165.

2 000 HUF
Drasche Kolozsvár Mátyás király szobrát ábrázoló váza. Matricás, jelzett, kopásokkal 12 cm
11166.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF