2 db kisgrafika egy paszpartuban: BUÉK Ősz Dénes. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×6 cm + Iván jelzéssel: Mária Jézussal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10×12,5 cm
3 db ex libris: AK jelzéssel: Ex libris Dravecz József. Fametszet, papír, jelzett, 11×6,5 cm; KJ jelzéssel: Ex libris Dr. Kővári Ferenc. Kitépett könyborítón. Fametszet, papír, jelzett, 6,5x5,5 cm; Fekete Géza (?-?): Halász Géza könyvtára. Fametszet, papír, jelzett, könyvben: (Dr. Szabados Mihály: Földmunkáskérdés munkástelepítés, munkaalkalmak. Pécs, 1936, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó És Nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben) 11x6,5 cm
1968 Bibliografi over ungarsk exlibrislitteratur, Ungarische exlibrislitteratur. Frederikshavn, 1968. Sorszámozott: 16/50, 30x21cm /Bibliografi over ungarsk exlibrislitteratur, Ungarische exlibrislitteratur. Frederikshavn, 1968. Catalogues, on the topic of bookplates and other printmaking studies