2001. "A Hazáért - Katonai Felderítő Hivatal" Br emlékérem (60mm) + "Mellári Károly nyá. közalkalmazottnak a katonai felderítésérdekében végzett áldozatkész munkája elismeréseként 2001. szeptember 20-án Morber Ferenc vezérőrnagy Magyar Köztársaság Katonai Felderítő Hivatal Főigazgató" Br lemezplakett (100x50mm) eredeti tokban T:2
Amerikai Egyesült Államok 2000. "Koszovói Hadjárat Medál" Br kitüntetés mellszalagon T:1
USA 2000. "Kosovo Campaign Medal" Br decoration on ribbon C:UNC
Jugoszlávia 1951-1961. "Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga" részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1-
Yugoslavia 1951-1961. "Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class" partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU
Német Harmadik Birodalom "Nappali Vadász" pilótajelvény "G.H.Osang Dresden" gyártói jelzéssel (75x26mm) T:2
German Third Empire "Daylight Hunter" pilot badge with "G.H.Osang Dresden" maker's mark (75x26mm) C:XF
Szovjetunió ~1990. "100 éves a tengeralattjáró flotta" zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (34x40mm) T:2
Soviet Union ~1990. "100 Years of Submarine Fleet" enamelled Br badge with screw back (34x40mm) C:XF
Vegyes: Franciaország 1918. "Háborús Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül, Jugoszlávia ~1930. "Királyi Érdemérem / I. Sándor" Br kitüntetés letört koronával. Szign.: Kovnica A.D., Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés, Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés, mindegyik mellszalag nélkül T:2-3
Mixed: France 1918. "War Cross (Croix de Guerre) 1914-1918" Br decoration, Yugoslavia ~1930. "ZA USLUGE KRALJEVOM DOMU (King Alexander I Merit Medal Royal House)" Br decoration. Sign.: Kovnica A.D., Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion, all without ribbon C:XF-F