https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 48

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1994. A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994 kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (65mm) T:1-
31681.

1994. "A Magyar Katonai Térképeszet magalakulásának emlékére 1919-1994" kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (65mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
4
2001. A Hazáért - Katonai Felderítő Hivatal Br emlékérem (60mm) + Mellári Károly nyá. közalkalmazottnak a katonai felderítésérdekében végzett áldozatkész munkája elismeréseként 2001. szeptember 20-án Morber Ferenc vezérőrnagy Magyar Köztársaság Katonai Felderítő Hivatal Főigazgató Br lemezplakett (100x50mm) eredeti tokban T:2
31682.

2001. "A Hazáért - Katonai Felderítő Hivatal" Br emlékérem (60mm) + "Mellári Károly nyá. közalkalmazottnak a katonai felderítésérdekében végzett áldozatkész munkája elismeréseként 2001. szeptember 20-án Morber Ferenc vezérőrnagy Magyar Köztársaság Katonai Felderítő Hivatal Főigazgató" Br lemezplakett (100x50mm) eredeti tokban T:2

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Number of bids:
2
DN Nemzeti Front alpakka jelvény T:2
31683.

DN "Nemzeti Front" alpakka jelvény T:2

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
Amerikai Egyesült Államok 2000. Koszovói Hadjárat Medál Br kitüntetés mellszalagon T:1 USA 2000. Kosovo Campaign Medal Br decoration on ribbon C:UNC
31684.

Amerikai Egyesült Államok 2000. "Koszovói Hadjárat Medál" Br kitüntetés mellszalagon T:1 USA 2000. "Kosovo Campaign Medal" Br decoration on ribbon C:UNC

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Jugoszlávia 1951-1961. Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU
31685.

Jugoszlávia 1951-1961. "Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga" részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. "Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class" partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Német Harmadik Birodalom Nappali Vadász pilótajelvény G.H.Osang Dresden gyártói jelzéssel (75x26mm) T:2 German Third Empire Daylight Hunter pilot badge with G.H.Osang Dresden makers mark (75x26mm) C:XF
31686.

Német Harmadik Birodalom "Nappali Vadász" pilótajelvény "G.H.Osang Dresden" gyártói jelzéssel (75x26mm) T:2 German Third Empire "Daylight Hunter" pilot badge with "G.H.Osang Dresden" maker's mark (75x26mm) C:XF

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
2
Svédország DN For Skydning fém sapkajelvény (40x45mm) T:1- Sweden ND For Skydning metal cap badge (40x45mm) C:AU
31687.

Svédország DN "For Skydning" fém sapkajelvény (40x45mm) T:1- Sweden ND "For Skydning" metal cap badge (40x45mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Szovjetunió ~1990. 100 éves a tengeralattjáró flotta zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (34x40mm) T:2 Soviet Union ~1990. 100 Years of Submarine Fleet enamelled Br badge with screw back (34x40mm) C:XF
31688.

Szovjetunió ~1990. "100 éves a tengeralattjáró flotta" zománcozott Br jelvény csavaros hátlappal (34x40mm) T:2 Soviet Union ~1990. "100 Years of Submarine Fleet" enamelled Br badge with screw back (34x40mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
DN A béke érdekében végzett eredményes munkáért - Országos Béketanács zománcozott, aranyozott üveg és Br plakett (119x119mm) T:1
31689.

DN "A béke érdekében végzett eredményes munkáért - Országos Béketanács" zománcozott, aranyozott üveg és Br plakett (119x119mm) T:1

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2
DN Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem zománcozott fém jelvény (39x50mm) +MHSZ Általános Honvédelmi Oktatás zománcozott kitűző + Magyar Honvédelmi Szövetség - Honvédelmi Lövészverseny Korcsoport versenydöntő hely aranyozott fém érem füllel + Magyar Atlétikai Szövetség Kerületi Bajnoksága fém emlékérem füllel + Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - Standard bronz emlékérem + Magyar címer Br jelvény (47mm) T:2,3 kis zománchiba
31690.

DN "Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem" zománcozott fém jelvény (39x50mm) +"MHSZ Általános Honvédelmi Oktatás" zománcozott kitűző + "Magyar Honvédelmi Szövetség - Honvédelmi Lövészverseny Korcsoport versenydöntő hely" aranyozott fém érem füllel + "Magyar Atlétikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" fém emlékérem füllel + "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - Standard" bronz emlékérem + Magyar címer Br jelvény (47mm) T:2,3 kis zománchiba

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Vegyes: Franciaország 1918. Háborús Kereszt Br kitüntetés mellszalag nélkül, Jugoszlávia ~1930. Királyi Érdemérem / I. Sándor Br kitüntetés letört koronával. Szign.: Kovnica A.D., Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés, Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés, mindegyik mellszalag nélkül T:2-3 Mixed: France 1918. War Cross (Croix de Guerre) 1914-1918 Br decoration, Yugoslavia ~1930. ZA USLUGE KRALJEVOM DOMU (King Alexander I Merit Medal Royal House) Br decoration. Sign.: Kovnica A.D., Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion, all without ribbon C:XF-F
31691.

Vegyes: Franciaország 1918. "Háborús Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül, Jugoszlávia ~1930. "Királyi Érdemérem / I. Sándor" Br kitüntetés letört koronával. Szign.: Kovnica A.D., Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés, Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés, mindegyik mellszalag nélkül T:2-3 Mixed: France 1918. "War Cross (Croix de Guerre) 1914-1918" Br decoration, Yugoslavia ~1930. "ZA USLUGE KRALJEVOM DOMU (King Alexander I Merit Medal Royal House)" Br decoration. Sign.: Kovnica A.D., Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion, all without ribbon C:XF-F

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
4
8db-os kitüntetés és jelvény, közte A haza fegyveres szolgálatában 15 év, nyugdíjas igazolvánnyal T:1-,2
31692.

8db-os kitüntetés és jelvény, közte "A haza fegyveres szolgálatában 15 év", nyugdíjas igazolvánnyal T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment