19075. 371. Closed Online auction Jewellery
4 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) női zsebóra, jelzett, jár, üveg sérült, hátlap lejár, d: 3 cm, bruttó: 19,6 g
Photo of the item taken by : kozár_edit