https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 79

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gyenis András: Jezsuita arcélek. Bp., 1940., Korda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, a könyvtest elvált a borítótól, és a kötése szétválik.
17391.

Gyenis András: Jezsuita arcélek. Bp., 1940., Korda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, a könyvtest elvált a borítótól, és a kötése szétválik.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
A Nekcsei Biblia legszebb lapjai. Bevezetőt írta Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat írta Lévárdy Ferenc, a hasonmás kiadást gondozta és tervezte Szántó Tibor. Budapest - Washington, 1988, Helikon - Library of Congress. Tanulmányfüzettel (Dercsényi Dezső, Wehli Tünde és Levárdy Ferenc tanulmányai.) Kiadói velúrkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papír védőtokban
17392.

A Nekcsei Biblia legszebb lapjai. Bevezetőt írta Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat írta Lévárdy Ferenc, a hasonmás kiadást gondozta és tervezte Szántó Tibor. Budapest - Washington, 1988, Helikon - Library of Congress. Tanulmányfüzettel (Dercsényi Dezső, Wehli Tünde és Levárdy Ferenc tanulmányai.) Kiadói velúrkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papír védőtokban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.
17393.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Richard Archdekin (1616-1690) ír jezsuita 3 egybekötött munkája:   [Richard Archdekin: Theologia Tripartita: sive resolutiones polemicae, speculativae et practicae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1702, Joannis Weidenfeldt], 28+598+28 p. Latin nyelven. A címlapja és az elülső szennylapja hiányzik.   [Richard Archdekin]: Apparatus materiae et formae pro doctrina sacra: in quavis dictione facili methodo paranda, et pro cathechesi cum exemplis illustranda. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 236 p. Latin nyelven.   Richard Archdekin: Appendix, sive supplementum Theologiae tripartitae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 220 p. Latin nyelven.   Korabeli viseltes papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, sérült borítóval, foltos lapokkal, az első munka címlapja és elülső szennylapja hiányzik, hiányos, intézményi bélyegzővel, korabeli névbejegyzésekkel. / Three works of Richard Archdekin (1616-1690) bound in one book. Papebinding, with damaged spine and cover, with spotty pages, the title page and the fist smear-sheet from the fist work lost, with name notices, and stamp, in Latin language.
17394.

Richard Archdekin (1616-1690) ír jezsuita 3 egybekötött munkája: [Richard Archdekin: Theologia Tripartita: sive resolutiones polemicae, speculativae et practicae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1702, Joannis Weidenfeldt], 28+598+28 p. Latin nyelven. A címlapja és az elülső szennylapja hiányzik. [Richard Archdekin]: Apparatus materiae et formae pro doctrina sacra: in quavis dictione facili methodo paranda, et pro cathechesi cum exemplis illustranda. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 236 p. Latin nyelven. Richard Archdekin: Appendix, sive supplementum Theologiae tripartitae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 220 p. Latin nyelven. Korabeli viseltes papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, sérült borítóval, foltos lapokkal, az első munka címlapja és elülső szennylapja hiányzik, hiányos, intézményi bélyegzővel, korabeli névbejegyzésekkel. / Three works of Richard Archdekin (1616-1690) bound in one book. Papebinding, with damaged spine and cover, with spotty pages, the title page and the fist smear-sheet from the fist work lost, with name notices, and stamp, in Latin language.

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,35
EUR
,
55,88
USD
Number of bids:
0
Fogarasy Mihály: Keresztény igazságok egyházi beszédekben, mellyeket különbféle alkalmatosságokkal hirdetett, s a hívek lelki épületére ujabban is közrebocsát 2. kötet.  Nagyvárad, 1861, Tichy Alajos ny. 401p. Korabeli, elvált borítójú félvászon kötésben, ex librissel.
17395.

Fogarasy Mihály: Keresztény igazságok egyházi beszédekben, mellyeket különbféle alkalmatosságokkal hirdetett, s a hívek lelki épületére ujabban is közrebocsát 2. kötet. Nagyvárad, 1861, Tichy Alajos ny. 401p. Korabeli, elvált borítójú félvászon kötésben, ex librissel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
2 db vallási könyv: Kempis, Thomas a: De imitatione Christi libri quatuor. Regensburg, 1923, Friedrich Pustet. Vászonkötésben, jó állapotban.; Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1928, Szociális Missziótársulat. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
17396.

2 db vallási könyv: Kempis, Thomas a: De imitatione Christi libri quatuor. Regensburg, 1923, Friedrich Pustet. Vászonkötésben, jó állapotban.; Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1928, Szociális Missziótársulat. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.
17397.

Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Szent Bonaventura: Szent a szentről. Assisi Szent Ferenc életrajza (Budapest 1942) ...Szentföldi Ferencrendi zárda. Kiadói kartonálásban, jó állapotban
17398.

Szent Bonaventura: Szent a szentről. Assisi Szent Ferenc életrajza (Budapest 1942) ...Szentföldi Ferencrendi zárda. Kiadói kartonálásban, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Nánássy László Dezső 6 saját kiadású műve: Konnersreuthi Neumann Teréz, A hit és a tudomány ütközőpontjai (2x), Hallhatatlan-e a lélek? , Létünk problémája I-II.,
17399.

Nánássy László Dezső 6 saját kiadású műve: Konnersreuthi Neumann Teréz, A hit és a tudomány ütközőpontjai (2x), Hallhatatlan-e a lélek? , Létünk problémája I-II.,

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Sinto Shrines (Zinsya.) (Sintó szentélyek.) With a brief explanation of Sinto ceremonies and priesthood. hn.,én., Board of Tourist Industry Japanese Government Railways, 6+66 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött.
17400.

Sinto Shrines (Zinsya.) (Sintó szentélyek.) With a brief explanation of Sinto ceremonies and priesthood. hn.,én., Board of Tourist Industry Japanese Government Railways, 6+66 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kirner A. Bertalan: Haza védelme. Bp., 1914, Kókai Lajos. Kiadói papírkötésben, koszos.
17401.

Kirner A. Bertalan: Haza védelme. Bp., 1914, Kókai Lajos. Kiadói papírkötésben, koszos.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Velem az Isten a légiveszélyben. Bp.,1944, Kerbolt Béla-ny., 72 p. II., bővített kiadás. Kiadói papírkötésben.
17402.

Velem az Isten a légiveszélyben. Bp.,1944, Kerbolt Béla-ny., 72 p. II., bővített kiadás. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment