Gyenis András: Jezsuita arcélek. Bp., 1940., Korda. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, a könyvtest elvált a borítótól, és a kötése szétválik.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Balassa Imre: Krisztus. Bp., 1928, Világirodalom. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, festett lapélekkel.
Római katolikus nagyobb katekizmus polgári iskolák és leány középiskolák alsó osztályai részére. Bp., 1943, Szent István-Társaság. Kiadói papírkötés, egy-két helyen ceruzás-tollas bejelöléssel, kissé viseltes borítóval.
Richard Archdekin (1616-1690) ír jezsuita 3 egybekötött munkája:
[Richard Archdekin: Theologia Tripartita: sive resolutiones polemicae, speculativae et practicae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1702, Joannis Weidenfeldt], 28+598+28 p. Latin nyelven. A címlapja és az elülső szennylapja hiányzik.
[Richard Archdekin]: Apparatus materiae et formae pro doctrina sacra: in quavis dictione facili methodo paranda, et pro cathechesi cum exemplis illustranda.
Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 236 p. Latin nyelven.
Richard Archdekin: Appendix, sive supplementum Theologiae tripartitae. Coloniae Agripppinae (Köln), 1701, Joannis Weidenfeldt, 220 p. Latin nyelven.
Korabeli viseltes papírkötésben, sérült, hiányos gerinccel, sérült borítóval, foltos lapokkal, az első munka címlapja és elülső szennylapja hiányzik, hiányos, intézményi bélyegzővel, korabeli névbejegyzésekkel. /
Three works of Richard Archdekin (1616-1690) bound in one book. Papebinding, with damaged spine and cover, with spotty pages, the title page and the fist smear-sheet from the fist work lost, with name notices, and stamp, in Latin language.
Fogarasy Mihály: Keresztény igazságok egyházi beszédekben, mellyeket különbféle alkalmatosságokkal hirdetett, s a hívek lelki épületére ujabban is közrebocsát 2. kötet.
Nagyvárad, 1861, Tichy Alajos ny. 401p. Korabeli, elvált borítójú félvászon kötésben, ex librissel.