Books: Religion

Number of items: 79

17367.

5 000 HUF
17368.

10 000 HUF
27,03
29,41
Dr. Bartók György: Biblia-ismertetés. Középiskolák I. és II. osztálya számára. Átdolgozta: Tárkányi György. Bp.,1908, Franklin, 88 p.+1 t. (Palesztina, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1:1,000.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 28x31 cm.) Átkötött kopott félvászon-kötésben, ceruzás névbejegyzéssel.
17369.

3 000 HUF
[Adami János (1738-1821)]: Joannes Adámy: Sensa cleri Gallicani occasione revolutionis Gallicae manifestata. Compendio exhibita a - -. Posonii [Pozsony], 1804.,Typis Georgii Aloysii Belnay, 390+2 p. Latin nyelven. Borító nélküli példány.
17370.

1 000 HUF
Josef Johann Nepomuk Pehem (1740-1799): Praelectionum in jus ecclesiasticum universum. methodo discentium utilitati adcommodata congestarum pars II. Viennae, 1791., Antonium Gassler, 781 p. Latin nyelven. Borító nélküli példány, levált címlappal.
17371.

1 000 HUF
[Felix Mayr]: Divus Augustinus Vitae Spiritualis Magister, Seu Instructio Hominis Christiani per pia quaedam ac falutaria documenta... Pars [I.] [Colonia [Köln],1727., Henrici Theodori, 16 sztl. lev.+750 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, a gerincen aranyozott címkével, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső kötéstábla szélén sérüléssel, a szennylapon és az első öt lapon hiánnyal.
17372.

2 000 HUF
Harmat-Sík: Szent vagy, Uram! A felszabadulás emlékére. Imakönyv. Bp., 1941, Magyar Kórus. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, aranyozott lapélekkel. Enyhén kopottas állapotban.
17373.

4 000 HUF
17374.

6 000 HUF
Vegyes nagy vallási könyv, folyóirat és prospektus tétel: D. Tóth Tihamér: Levelek diákjaimhoz: Ne igyál! . Bp.,1923, Szerzői kiadás,(Élet-ny.), 59+40 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítókat bekötötték. + Jean Claude Adrien Helvétius: Der wahre Sinn des Natursystemes: Ein hinterlassenes Werk. Frankfurt, 1783. 142p. Kézzel írt bejegyzésekkel. korabeli papírkötésben, laza fűzéssel, sérült gerinccel / With loose binding + dr. Halász Pál: 	Krisztus országáért - Lelkigyakorlat-tervezet egyházközsségi és katolikus egyesületi vezetők számára. Bp., 1940, Actio Catholica. Kiadói papírkötés + Dr. Tóth Tihamér: Krisztus és az ifjú. Levelek diákjaimhoz VIII. Bp., én. Szerzői. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal. + Szíves Béla Dr.: A tövisfalvi tisztelendő. Bp., 1948, Korda. Kiadói papírkjötés, kiadói foltos védőborítóval. + XI. Pius pápa apostoli körlevele a liturgiáról. Bp.,1948, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. + 1938-43, Áve Mária folyóirat 5 száma, jó állapotban + 1936, Missziós Ifjúság lap 2 száma, kissé foltos borítóval + Szent Terézke Rózsakertje, karácsonyi szám, 1935 dec. szakadt és hiányos borítóval, foltos lapokkal.+ 1935-42 Mustármag. Evangéliumi hitmélyítő folyóirat.5 száma + Vatikán város turisztikai prospektus, Róma, 1940, gazdagon illusztrált, hajtásnyommal.
17375.

1 400 HUF
Énekeskönyv a csehszlovák köztársasági magyar reformátusok használatára. A zsinat által elrendelt kiadás. Párkány, 1937, harmadik kiadás. Félvászon kötésben. A borítón Felvidék visszatért! 1938-39 felirattal. Kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17376.

Énekeskönyv a csehszlovák köztársasági magyar reformátusok használatára. A zsinat által elrendelt kiadás. Párkány, 1937, harmadik kiadás. Félvászon kötésben. A borítón "Felvidék visszatért! 1938-39" felirattal. Kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.

3 000 HUF
Csávossy Elemér: A nagy király nyomdokain. Lelkigyakorlat. Bp., 1935., Korda. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
17377.

1 000 HUF
Boda László: A Sátán. A nagy Kísértő a teológia, az élet és irodalom szembesítésében. Bp.,2006., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kivágott címlappal.
17378.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF