10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Gróf Klebelsberg Kunó beszédei, cikkei és törvényjavaslatai. 1916-1926. Bp., 1927., Athenaeum, 1 t.+XII+687 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, dohos, a hátsó borító kissé foltos.