1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belül a gerincnél részben levált, első néhány lap kijár.