1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1944 Új IdÅ‘k 1-44 sz. 1944. jan 8. - nov. 4. sz. Majdem teljes évfolyam,(33.,45-51. számok hiányzonak.) Szerk.: Herczeg Ferenc. AmatÅ‘r, kopott, viseltes félvászon-kötésekben, a gerincek elváltak a borÃtóktól.