1942-43, össz. 2 db évkönyv és naptár: 1942 Uj Magyarság évkönyve. Kop... https://www.darabanth.com/en/online-auction/371/categories~Art-and-other-collectibles/Printed-Materials~500030/1942-43-ossz-2-db-evkonyv-es-naptar-1942-Uj-Magyarsag-evkonyve-Kopott-boritoval-a-ci~II2167569
2167569
12983
371
Printed Materials
Other collectibles
1 200 HUF
Description: 1942-43, össz. 2 db évkönyv és naptár: 1942 Uj Magyarság évkönyve. Kopott borítóval, a címlapon és a borító hátoldalán bejegyzésekkel. + Don Bosco naptár 1943. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035