Military

Number of items: 80

1918.Hajós Alfréd (1878-1955) az újkori olimpiák történetének első magyar bajnoka saját kézzel írt levelezőlapja fiának a frontról, tábori postai levelezőlapon. / 1918. Autograph letter of Alfred Hajos, the first Hungarian olympic champion (swimming), from the WW: I. Battlefields
12663.

120 000 HUF
324,32
352,94
cca 1920-1940 Katonaportré, a zubbonyon tisztképző akadémiai jelvénnyel, fotó, a felületén kopásnyomokkal, 9x7 cm
12664.

3 200 HUF
8,65
9,41
Seregély Dezső (1867-1948): Magyar Királyi Honvédség Sportverseny tervezet (plakett- és/vagy plakátterv), 1922 szept. Akvarell, papír, hajtásnyomokkal, jelzett, hátoldalán a művész aláírásával és elbíráló sorokkal, 29,5x20 cm
12665.

8 000 HUF
1899 Pályázati hirdetmény a fiumei cs. és kir. haditengerészeti akadémiára való felvétel tárgyában 8 p
12666.

5 000 HUF
1934 101-es Emlékek. I. évf. 2. sz. 1934. jan. A volt békéscsabai cs. és kir. 101. gyalogezred Bajtársi Köre röpirata. Szerk.: Machalek Pál. Békéscsaba, Körösvidék Rt., gyűrött, címlapon kis hiánnyal, 8 p.
12667.

1934 101-es Emlékek. I. évf. 2. sz. 1934. jan. A volt békéscsabai cs. és kir. 101. gyalogezred "Bajtársi Köre" röpirata. Szerk.: Machalek Pál. Békéscsaba, "Körösvidék Rt.", gyűrött, címlapon kis hiánnyal, 8 p.

5 000 HUF
cca 1940-1948 3 db katonai témájú okmány + magyar katonák csoportképe, 9x13 cm
12668.

2 400 HUF
cca 1920 Hunnista vacsora meghívó, 11x15 cm
12669.

1 000 HUF
Magyar Néphadsereg ezredesi kabát, a galléron hiánnyal.
12670.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF