Military

Number of items: 80

1892 Főhadnagyi kinevezés b. Fejérváry Géza honvédelmi miniszter aláírásával
12627.

5 000 HUF
10
1918 Meghatalmazás. Alulírottak szerint a Kerületi Rákoscsabai I. sz. Tart. Tisztiiskola önkéntesei meghatalmazzuk Esküdt Lajos e. é. önkéntes társunkat, hogy bennünket és minden ügyünket a Nemzeti Tanácsnál, a Katona Tanácsnál és felettes parancsnokunknál képviseljen. Bp., 1919. nov. 14., számos aláírással, szakadt.
12628.

1918 "Meghatalmazás. Alulírottak szerint a Kerületi Rákoscsabai I. sz. Tart. Tisztiiskola önkéntesei meghatalmazzuk Esküdt Lajos e. é. önkéntes társunkat, hogy bennünket és minden ügyünket a Nemzeti Tanácsnál, a Katona Tanácsnál és felettes parancsnokunknál képviseljen. Bp., 1919. nov. 14.", számos aláírással, szakadt.

300 HUF
0,81
0,88
1966 Vádoljuk az imperializmust! Vietnámi háborús propaganda nyomtatvány, magyar nyelven, hajtásnyomokkal, 2 sztl. lev., 29x21 cm
12629.

1 000 HUF
1889 Hadügyminiszériumi kinevezés harmadosztályú élelmezési tisztté Ferdinand von Bauer hadügyminiszter aláírásával
12630.

4 000 HUF
cca 1930-40, magyar huszár öv v. más felszerelés része, csattal, hiányos, h: 40 cm
12631.

1 600 HUF
19
cca 1944-45 II. Világháborús szovjet gránát repesz maradvány, Kaposvár környéki harcok során lőtte ki a Vörös Hadsereg
12632.

2 000 HUF
1930 Töltényhüvelyből készített díszes váza, jelzett. készítette vitéz Jobb Sándor, Budapest. 21 cm
12633.

28 000 HUF
75,68
82,35
Faberakásos katonai motívumokkal díszített fém doboz, enyhén kopottas állapotban 15,5x15,5x3 cm
12634.

4 400 HUF
11,89
12,94
cca 1943 Ambrotípia egy katonáról, a kiskunfélegyházi Marika fotóműteremből (= egy alulexponált negatív felvétel, amely fekete háttérrel pozitív képként válik láthatóvá,12x9 cm
12635.

1 400 HUF
1917 K.u.K. német nyelvű, katonai oklevél másolata a bátor viselkedésért. Pecséttel, kis szakadásokkal
12636.

1 000 HUF
21
Vegyes militária tétel, levelek, vizsgabizonyítvány-kivonat, újság, stb., különböző időszakokból
12637.

2 000 HUF
1942 Folyamdandár parancsnok elismerő oklevelének hiteles másolata, szakadással, gyűrött
12638.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF