5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Sophine Berchtold jelzéssel, 2 db mű, feltehetően a XIX sz. második feléből: Szerelmesek és Incselkedők. Ceruza, akvarell, papír, kasírozva, 16x21 cm