10184. 370. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Molnár Róza (1900-1977): Kert Zsennyén. Filctoll, papír, foltos, bal alsó saránál sérült, jelzett (Molnár Róza, Zsennye). 30,5×42,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit