Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 242

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1988 - MÉE / Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30. jelzett Ag (35,66g/0.835/42,5mm) T:1 eredetileg (PP)
30560.

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1988 - MÉE / Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30." jelzett Ag (35,66g/0.835/42,5mm) T:1 eredetileg (PP)

4 200 HUF
11,35
12,35
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója Br emlékérem (70mm) T:1- ph.
30561.

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T:1- ph.

1 200 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1990. A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére dekoratív Br emlékérem pár stilizált Bozó pecséttel összeillesztve T:1-
30562.

Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" dekoratív Br emlékérem pár stilizált "Bozó" pecséttel összeillesztve T:1-

2 600 HUF
7,03
7,65
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. 60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1
30563.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. Mindszenty bíboros emlékére készült aranyozott fém emlékérem JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR (42,5mm) T:1-
30564.

Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. Mindszenty bíboros emlékére készült aranyozott fém emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. II. János Pál pápa látogatása / Isten áldása kísérje főpásztori útján aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP
30565.

Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása / Isten áldása kísérje főpásztori útján" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP

1 600 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26
30566.

1 000 HUF
Csóka Zsuzsa (1962-) 1997. Báró Apor Vilmos püspök boldoggá avatására jelzett Ag, aranyozott Br és Br emlékérem (3xklf), műanyag tokban (31,28g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)
30567.

Csóka Zsuzsa (1962-) 1997. "Báró Apor Vilmos püspök boldoggá avatására" jelzett Ag, aranyozott Br és Br emlékérem (3xklf), műanyag tokban (31,28g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)

8 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1969. Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph. Adamo BP1
30568.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1969. "Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph. Adamo BP1

4 200 HUF
11,35
12,35
30569.

20 000 HUF
54,05
58,82
Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen Ag emlékérem (25,39g/0.800/42,5mm) T:1-
30570.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,39g/0.800/42,5mm) T:1-

7 000 HUF
18,92
20,59
Csúcs Viktória (1934-) DN Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd Ag emlékérem szett, plombált ÁPV tokban (3x~16g/0.925/32mm) T:BU patina
30571.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd" Ag emlékérem szett, plombált ÁPV tokban (3x~16g/0.925/32mm) T:BU patina

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF