Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 242

Edvi Illés György (1911-) 1939. Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus Br plakett (68mm) T:2  HPII 714.
30572.

Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" Br plakett (68mm) T:2 HPII 714.

3 000 HUF
Anton Fabris (1792-1865) 1859. Kazinczy Ferenc emlékérem Br emlékérem, későbbi öntvény. KAZINCZY FERENCZ SZÜL OCT 27 1759 / A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA OCT 27 1859 (65,2g/49mm) T:2 kis ph.
30573.

Anton Fabris (1792-1865) 1859. "Kazinczy Ferenc emlékérem" Br emlékérem, későbbi öntvény. "KAZINCZY FERENCZ SZÜL OCT 27 1759 / A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA OCT 27 1859" (65,2g/49mm) T:2 kis ph.

3 000 HUF
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Ag emlékérem peremen SZG jelzéssel (35,52g/0.835/42,5mm) T:PP felületi karc Adamo SF9
30574.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (35,52g/0.835/42,5mm) T:PP felületi karc Adamo SF9

4 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Székesfehérvár / Albert király Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo SF12
30575.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF12

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956. aranyozott emlékérem (695mm) T:1 (eredetileg PP)
30576.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (695mm) T:1 (eredetileg PP)

2 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956. aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP
30577.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:PP

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1998. Dankó Pista Emlékéért Alapítvány Br és peremen jelzett Ag emlékérem pár eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,79g/0.925/42,5mm) T:1,PP felületi karc
30578.

11 000 HUF
29,73
32,35
Fritz Mihály (1947-) 1998. Dankó Pista Emlékéért Alapítvány Br emlékérem (42,5mm) T:1
30579.

Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben Ag emlékérem APV tokban (12g/0,925/32mm) T:1(PP) halvány patina
30580.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem APV tokban (12g/0,925/32mm) T:1(PP) halvány patina

3 600 HUF
9,73
10,59
Fülöp Zoltán (1951-) 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság -Donatello Gattamelata lovas szobra jelzett Ag emlékérem.(23,81g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Hungary 1990. FIFA World Cup - Equestrian statue of Donatello Gattamelata hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Zoltán Fülöp (23,81g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched
30581.

Fülöp Zoltán (1951-) 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság -Donatello Gattamelata lovas szobra" jelzett Ag emlékérem.(23,81g/0.925/39mm) T:PP felületi karc Hungary 1990. "FIFA World Cup - Equestrian statue of Donatello Gattamelata" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Zoltán Fülöp (23,81g/0.925/39mm) C:PP slightly scratched

4 000 HUF
Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 1996. A látogatás emlékére / Szent Eligius jelzetlen Ag? emlékérem (30,90g/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)
30582.

Fülöp Zoltán (1951-) / Helényi Tibor (1946-2014) 1996. "A látogatás emlékére / Szent Eligius" jelzetlen Ag? emlékérem (30,90g/42,5mm) T:2 (eredetileg PP)

7 500 HUF
20,27
22,06
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája Ag emlékérem (34,82g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo ST2
30583.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem (34,82g/0.640/42,5mm) T:1- Adamo ST2

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF