19058. 370. Closed Online auction Jewellery
5 500 HUF 14,86 EUR, 16,18 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) karperec kővel, jelzett, sérüléssel, 5,5×5,5 cm, bruttó: 14,6 g
Photo of the item taken by : kozár_edit