15021.
370. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kodolányi János: Suomi. A csend országa. Útirajz. Bp., 1937, Cserépfalvi. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Első kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon kötés, Dr. Dajbukát Gergely ex libris-szével.