Books: Travelling, Local History

Number of items: 188

15072.

1 000 HUF
Meinhold Wegweiser: Dresden und nächste Umgebung nebst Stadt-Plan und mit vielen Illustrationen im Text. Neu bearbeitet von Th. Schäfer. Dresden,é.n. (cca 1901.) ,C. C. Meinhold & Sohn. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon-kötés, a könyvtest elvált a borítótól, a fűzése laza, kijáró lapokkal, megviselt állapotban. A térkép hiányzik!
15073.

1 200 HUF
Nagy Czirok László: Pásztorélet a Kiskunságon. Bp., 1959., Gondolat. Fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, szakadt papír védőborítóban.
15074.

1 400 HUF
16
Johan Turi: A lappok élete. Bp., 1983., Gondolat. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15075.

1 000 HUF
Zákonyi Ferenc: A Dunántúl gyógyfürdői és fürdői. Bp., 1977, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, enyhén kopott borítóval.
15076.

1 200 HUF
Duics Pál - Kerék Imre: Sopron. Bp.,1994., Interpress-Adwest. Magyar, angol és német nyelven, színes fotókkal Kiadói kartonált papírkötésben, kopásnyomokkal.
15077.

800 HUF
Batár Attila: A sokrétű Víziváros. Bp., 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15078.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1940-1950 IBUSZ Fizetővendéglátó szolgálató képes prospektusa. Bp., Athenaeum, 12 sztl. lev. Illusztrált (jelzett, Szecskó Tamás (1925-1987) grafikus) papírborítóval, a borító sérült, szakadozott, hajtásnyommal.
15080.

1 400 HUF
cca 1930-1940 Olaszország. Róma, én., Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato, 31+1 p. Magyar ny elvű kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
15081.

2 000 HUF
2 db Szarvassal kapcsolatos kiadvány. Vincze Ferenc: Szarvas. Szarvasi füzetek 1. Szarvas, 1960, Szarvas Község Tanácsa. 55 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Szarvasi fűfajták. Szarvas, 1986, Öntözési Kutató Intézet. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, enyhén foltos lapokkal.
15082.

1 000 HUF
15083.

800 HUF
15084.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: