Books: Travelling, Local History

Number of items: 188

Lugosi Lugo László: Szentendre. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. A könyv fekete-fehér és színes fotókkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó áálapotban
15024.

1 200 HUF
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,(1907),Magyar Kereskedelmi Közlöny. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel. Kiadói, díszes, aranyozott, festett egészvászon kötésben, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
15025.

1 000 HUF
India. Istenek gyermekei. Children of Gods. Szerk.: Rajsli Emese. Szöveg: Hidas Gergely, Kiss Csaba, Zentai György, fotó: Bodó Gábor, Kallus György. Bp., 2004., Magus Design Studio. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15026.

1 200 HUF
Lestyán Sándor (szerk.): Utazás az új Magyarországon. Bp., 1951, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
15027.

1 400 HUF
Orbán Balázs: Székelyföld leirása I-II. Reprint kiadás két kötetben Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Budapest, 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötés.
15028.

3 600 HUF
9,73
10,59
Orbán Balázs: Torda város és környéke. Hasonmás. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborító nélkül.
15029.

2 000 HUF
15030.

7 000 HUF
18,92
20,59
Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp.,2004, HG &Társa. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
15031.

2 800 HUF
7,57
8,24
Gábor Endre (szerk.): Budapest szobrai. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15032.

1 000 HUF
15033.

800 HUF
15034.

2 800 HUF
7,57
8,24
15035.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF