Books: Technics

Number of items: 38

Schreiber. Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1944, (Neuwald-ny.), 348+4+LXVIII p. Tizennegyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17167.

3 000 HUF
9,09
9,80
Dr. Bene Ernő-Dr. Hunyady László-Ifj. Lindner Elek-Vépy Ernő: Szappanok és mosószerek. Bp., 1957., Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 900 példányban.
17168.

3 000 HUF
9,09
9,80
Landgráf Katalin-Szittner Andrea: Szövés. Kaptár. Bp.,[1985], Múzsák. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen sérüléssel, kijáró lapokkal.
17169.

1 000 HUF
3,03
3,27
A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, foltos gerinccel és lapokkal.
17170.

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, foltos gerinccel és lapokkal.

1 000 HUF
3,03
3,27
A VAZ-2101, VAZ-2102 és VAZ-2103 típusváltozatú gépkocsik javítási utasítása. Moszkva,é.n., V/O Avtoexport SZSZKSZ. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Előzéklapon A változatlan utánnyomás az AFIT rézsére a KÖZDOK gondozásában az Athenaeum Nyomda által készített eredetiről készült bélyegzővel.
17171.

A VAZ-2101, VAZ-2102 és VAZ-2103 típusváltozatú gépkocsik javítási utasítása. Moszkva,é.n., V/O Avtoexport SZSZKSZ. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Előzéklapon "A változatlan utánnyomás az AFIT rézsére a KÖZDOK gondozásában az Athenaeum Nyomda által készített eredetiről készült" bélyegzővel.

3 000 HUF
9,09
9,80
17172.

2 000 HUF
6,06
6,54
Möller János: Az Europai Manufaktúrák és Fábrikák Mesterség Míveik. ÁKV Reprint sorozata. Bp., 1984., ÁKV. 1818-as kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
17173.

Möller János: Az Europai Manufaktúrák' és Fábrikák Mesterség Míveik. ÁKV Reprint sorozata. Bp., 1984., ÁKV. 1818-as kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.

1 600 HUF
4,85
5,23
Lada típusú személygépkocsik üzemeltetési és javítási kézikönyve, 2 db. Kiadói papír és kartonált kötésben, jó állapotban.
17174.

1 600 HUF
4,85
5,23
Vegyes katalógus tétel, Csepel Művek 4 db kartalógusa és 2 db prospektusa, és az Április 4. Gépipari Művek 3 db katalógusa. Nagyrészt kiadói papír mappákban, egy nylon-mappában, jó állapotban.
17175.

2 000 HUF
6,06
6,54
17176.

1 200 HUF
3,64
3,92
Csókos Györgyi: Szövés. Csináld velünk! Bp.,1978, Móra. Kiadói kopott, foltos papírkötésben.
17177.

800 HUF
2,42
2,61
17178.

800 HUF
2,42
2,61

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.