4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: SzÃnművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. KésÅ‘bbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülsÅ‘ szennylappal és cÃmlappal.